Jak to začlo, jak to skončí

Je to zhruba měsíc zpět, kdy jsem se opět nestačil divit nad nějakou banalitou a běžnou věcí – samozřejmě už si nevzpomenu, co to bylo – a chtěl se k tomu vyjádřit. Otázka byla, kam?
Na Twitter mám 140 znaků, Facebook používám z donucení kvůli škole a chatu (protože rozumnou alternativu většina lidí vypustila), Google+ jen čtu… a jiný místo prostě nemám.

 

Co takhle založit blog? „Ale né, nikdo by to nečet, nikoho by to nezajímalo, brzo bych přestal, a vůbec.“ První dva případy jsou možný, ale vezmu-li to z jiného úhlu pohledu – alespoň si ty myšlenky budu někam ukládat. I kdyby to mělo bejt osobní, já to tu za rok nebo dva najdu, počtu si, zasměju se. A nebo si budu říkat, že jsem měl pravdu.

 

Psát budu o osobním životě. O svém názoru na lidi. Applu, Googlu, mobilních operátorech, technologiích, iOS vývoji a XCode. O svých projektech, aplikacích (pokud se na AppStore dostanou), svých úspěších a neúspěších. O autech, novinkách – a hlavně o blbostech nebo maličkostech.

 

Protože maličkosti tvoří velké celky. A velké celky dělají velké věci.

Nedokážu říct, jak to skončí. Vím ale, jak to neskončí – tímhle článkem.

Budete-li to číst, budu rád za vaší odezvu, ať už co se webu týče, témat jako takových, nebo vašich osobních názorů. Rozhled je důležitý a každý příspěvek či názor může být podstatný.