Kdo jsem?

Snílek. Štír. Perfekcionista. Čím jsem starší, tím víc. A poslední dobou i ve věcech, ve kterých jsem dříve nebyl. Zvláštní.

Víc oficiálně – celým jménem Jakub Kašpar, častěji Kuba, někdy Kubík, občas Kaspik. Aktuálně 23letý Apple iOS & OS X developer žijící v Praze.

Vychován maloměstem a vesnicí jsem se už jako dítě rozhodl, že počítače budou moje budoucnost. Co víc – měl jsem možnost, příležitost, čas i zapálení. Zhruba ve 14 letech jsem se začal věnovat základům – stejně jako většina z nás – HTML, CSS, později PHP. Weby byly dlouhou dobu mým domovem. Stále mě baví a dělám je, ale už to samozřejmě není jen o těhle základech, ani hlavní pracovní náplň – spíš jen zábava. Později přišel Pascal, Basic, C + Shell (hlavně ve škole) nebo Objective-C, které mě pohltilo natolik, že jsem u něho zůstal. Tady jsem doma, je to moje práce, můj koníček. Je to něco, co by si přál každý – radost. Pracovně si žiju svůj sen.

Mimo to mi vesnice dala naprostý opak – relax a práce na čistém vzduchu, u zvířat, v traktoru, v lese.
Za to jí – a mému tátovi – patří obrovské díky. A mamce za všechno ostatní. Protože díky nim jsem tam kde sem, a díky nim mám to co mám. Vlastně všechno, co potřebuju, co si zasloužím, i to co chci. Děkuju!

Mezi moje další koníčky patří fotbal, který jsem hrál 13 let, posilovna, kde trávím poslední dobou hodně času, hudba, kterou poslouchám vlastně neustále, lyžování, běh a další. Nic z toho už nedělám na profesionální úrovni, ale stále aktivně, rád, dobrovolně.

Potrpím si na dobré jídlo, domácí hamburgery, mám slabost pro italskou kuchyni, steak či taťkovu „živáňskou“.

A kdyby jste něco chtěli, najdeme mě třeba na některé z níže uvedených sítí.

  1 comment for “Kdo jsem?

  1. Pingback: Maria Smith

Comments are closed.